Lodołamacze 2016, konferencja prasowa – 10.06

Lodołamacze 2016, konferencja prasowa – 10.06

W Chorzowie ponownie zainaugurowana zostanie kampania „Lodołamacze na Śląsku”.

To konkurs skierowany do pracodawców, którzy działają na rzecz rozwiązywania problemów osób niepełnosprawnych. Tytuł „Lodołamacza 2016” otrzymają instytucje i firmy, które tworzą coraz lepsze warunki pracy i prowadzą dojrzałą politykę personalną. Na liście nagrodzonych w poprzednich latach nie brakuje pracodawców z Chorzowa.

Statuetkę „Lodołamacza” otrzymała m.in. firma Limatherm, a także instytucje miejskie: Powiatowy Urząd Pracy i Ośrodek Pomocy Społecznej. Konferencja prasowa inaugurująca kampanię w regionie odbędzie się 10 czerwca o godzinie 11:00 w Urzędzie Miasta w Chorzowie (Mała Sala Sesyjna).

W programie konferencji między innymi: prezentacja kampanii i konkursu Lodołamacze, omówienie zmian na rynku pracy osób niepełnosprawnych oraz przedstawienie przykładów firm przełamujących bariery w zakresie zatrudniania osób niepełnosprawnych. Tak kampania, jak i konkurs Lodołamacze 2016 zostały objęte Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Chorzów. W konferencji oprócz przedstawicieli miasta i Polskiej Organizacji Pracodawców Osób Niepełnosprawnych, wezmą także udział ambasadorzy kampanii: Józef Skrzek i europoseł Marek Plura.

Źródło: www.chorzow.eu/Facebook
LinkedIn
Skip to content