Radio Lublin. Lodołamacze 2015′ na Lubelszczyźnie wybrani

Radio Lublin. Lodołamacze 2015′ na Lubelszczyźnie wybrani

Znamy laureatów I etapu konkursu 'Lodołamacze 2015′ na Podkarpaciu i Lubelszczyźnie. Tytuł najlepszego z najlepszych, czyli 'Super Lodołamacza’ przyznano Polskiemu Stowarzyszeniu na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Tomaszowie Lubelskim. Wyróżnienie w tej kategorii powędrowało do Fundacji Fuga Mundidziałającej w Lublinie.

Łącznie w naszym regionie wyłoniono czterech zwycięzców. Statuetki przyznawane są co roku pracodawcom, instytucjom i organizacjom tworzącym odpowiednie warunki osobom niepełnosprawnym.
W kategorii 'Zakład Pracy Chronionej’ III miejsce zajęła parczewska firma ALMA. W kategorii 'Otwarty Rynek’ srebrny medal przyznano lubelskiej drukarni Embe Press. Również drugie miejsce zajął Urząd Miasta Lublin w kategorii 'Instytucja’.

W tym roku do konkursu zgłosiło się 414 firm. Dziś w Rzeszowie zakończył się pierwszy jego etap. Zwycięzcy ze szczebla regionalnego automatycznie przechodzą do centralnego etapu konkursu. Kapituła wtedy wyłoni ogólnopolskich 'Lodołamaczy 2015′. Uroczysta Gala odbędzie się 29 września na Zamku Królewskim w Warszawie.

Więcej zdjęć

Źródło: moje.radio.lublin.pl/Facebook
LinkedIn
Skip to content