14 wrz Zapraszamy na Łódzką Galę Lodołamaczy
Serdecznie zapraszamy na Łódzką Regionalną Galę Jubileuszowej X Edycji Konkursu LODOŁAMACZE 2015, podczas której nagrodzimy pracodawców zatrudniających Osoby Niepełnosprawne.
Uroczystość odbędzie się
15.09.2015 r., godz. 13:00, Muzeum Kinematografii; Pl. Zwycięstwa 1 w Łodzi
Laureaci Lodołamaczy to firmy, instytucje i organizacje przełamujące stereotypy i uprzedzenia związane z zatrudnieniem osób niepełnosprawnych. To pracodawcy, którzy integrują osoby niepełnosprawne i stwarzają im szansę na pełne uczestnictwo w życiu społecznym.
Ambasador Konkursu Monika Kuszyńska

Podczas Gali wystąpi Natalia Kujawa

oraz Dominika Rydz i Weronika Bochat „Dwie”

Patronat honorowy
- Jolanta Chełmińska – Wojewoda Łódzki
- Witold Stępień – Marszałek Województwa Łódzkiego
- Hanna Zdanowska – Prezydent Miasta Łodzi
Patronat medialny
![]()
Partner

Serdecznie zapraszamy!
