Oferty zatrudnienia i porady ekspertów

Oferty zatrudnienia i porady ekspertów

25 stycznia (czwartek) odbędzie się w Bydgoszczy Giełda Pracy dla Osób z Niepełnosprawnościami.

Wydarzenie organizują Fundacja Aktywizacji Zawodowej Osób Niepełnosprawnych FAZON i Polska Organizacja Pracodawców Osób Niepełnosprawnych.

Giełda Pracy dla Osób z Niepełnosprawnościami odbędzie się w Bydgoskim Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu przy ul. Gdańskiej 5, w godzinach od 10.00 do 14.00.

Będzie to druga edycja. Giełda skierowana jest do osób z niepełnosprawnościami oraz do pracodawców, którzy zatrudniają osoby z niepełnosprawnościami. – Na Giełdzie Pracy czekać będą oferty z różnych sektorów i branż, co pozwoli znaleźć pracę odpowiednią do zainteresowań i umiejętności. Miejsce, w którym odbędzie się giełda, jest w pełni dostosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnościami, zapewniając komfort i wygodę uczestnikom – zapowiadają organizatorzy.

Na miejscu będą eksperci ds. zatrudnienia, którzy udzielą indywidualnych porad dotyczących doradztwa zawodowego i kreowania kariery.

Giełda organizowana jest w ramach projektu „Katalizator Aktywizacji Zawodowej II„, dofinansowanego ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w ramach konkursu „Działamy Razem”.

Giełda skierowana jest do osób z niepełnosprawnościami oraz do firm, które zatrudniają takie osoby

Autor: Paweł Kaniak
Źródło: EXPRESS BYDGOSKI, GAZETA POMORSKAFacebook
LinkedIn
Skip to content