UKW: Giełda Pracy dla Osób z Niepełnosprawnościami – Fundacja FAZON

UKW: Giełda Pracy dla Osób z Niepełnosprawnościami – Fundacja FAZON

Fundacja Aktywizacji Zawodowej Osób Niepełnosprawnych FAZON oraz Polska Organizacja Pracodawców Osób Niepełnosprawnych serdecznie zaprasza na drugą edycję Giełdy Pracy dla Osób z Niepełnosprawnościami, która odbędzie się już 25 stycznia 2024 r., w godzinach od 10:00 do 14:00 w Bydgoskim Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu (BCOPiW) przy ul. Gdańskiej 5. 

Giełda skierowana jest do osób z niepełnosprawnościami oraz pracodawców, którzy chcą zatrudnić ww. osoby. Na Giełdzie Pracy czekać będą oferty z różnych sektorów i branż, co pozwoli znaleźć pracę odpowiednią do zainteresowań i umiejętności. Na miejscu będą eksperci ds. zatrudnienia, którzy udzielą indywidualnych porad dotyczących doradztwa zawodowego i kreowania kariery.

Organizatorzy zapewniają, że miejsce, w którym odbędzie się Giełda jest w pełni dostosowana do potrzeba osób z niepełnosprawnościami, zapewniając komfort i wygodę uczestnikom.

Giełda organizowana jest w ramach projektu „Katalizator Aktywizacji Zawodowej II”, dofinansowanie ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w ramach konkursu „Działamy Razem”.

 

źródło: https://www.ukw.edu.pl/Facebook
LinkedIn
Skip to content