WITAMY NOWYCH CZŁONKÓW POPON

WITAMY NOWYCH CZŁONKÓW POPON

Polska Organizacja Pracodawców Osób Niepełnosprawnych to największy w Polsce związek zrzeszający i działający na rzecz przedsiębiorców zatrudniających osoby niepełnosprawne. Swoją działalność prowadzi od 1995 roku.  Członkowie POPON to ponad 600 firm, z różnych branż i różnej wielkości, które skutecznie łączą sukces w wymiarze ekonomicznym z ideą odpowiedzialności społecznej.

 

Fundacja Wspierania Zatrudnienia Osób Niepełnosprawnych – celem fundacji jest pomaganie osobom z niepełnosprawnością w znalezieniu pracy oraz integracji społecznej. Fundacja działa poprzez organizowanie szkoleń, warsztatów, spotkań, które mają na celu rozwijanie umiejętności zawodowych i osobistych. Nawiązujemy współpracę z pracodawcami, aby promować zatrudnienie osób z niepełnosprawnościami i tworzyć odpowiednie warunki pracy. Działania Fundacji mają na celu zmniejszenie wykluczenia społecznego osób z niepełnosprawnością poprzez zapewnienie możliwości samodzielnego zarobkowania i pełnego uczestnictwa w życiu społecznym. Obecnie Fundacja zatrudnia 8 osób z niepełnosprawnościami, dla których przewidziane są warsztaty, szkolenia, aby ponieść kwalifikację.

Dane kontaktowe:
Fundacja Wspierania Zatrudnienia Osób Niepełnosprawnych ul. Kościuszki 56 42-500 Będzin, Karolina Segiet – Dyrektor Zarządzający,
tel: 609 522 055, e- mail: karolina.segiet@fwzon.pl

 

 

Wielobranżowa Spółdzielnia Inwalidów SELSIN działa od 1954 r. Ponad 60% pracowników to pracownicy niepełnosprawni. Spółdzielnia zajmuje się produkcją na dziale szwalni oraz montażu. Posiada park maszynowy do szycia przesyłowego oraz lekkiego. Dział szwalni świadczy usługi w zakresie szycia pościeli, obrusów, pokrowców przemysłowych oraz konfekcji dla firm krajowych i zagranicznych. Posiadamy też własne produkty: pościel hotelową, obrusy, torby materiałowe oraz odzież medyczną (fartuchy). Dział montażu zajmuje się pracami manualnymi, w tym zgrzewaniem oraz montażem zatyczek.

Dane kontaktowe: S.I.”Selsin” 71-344 Szczecin, ul. Litewska 10a,
tel. 91 812 49 71, e-mail: biuro@selsin.com.pl

 

Witamy serdecznie w naszym gronie!

Wszystkich nowych i wieloletnich członków POPON zapraszamy do wzajemnych kontaktów i wymiany biznesowej

Dla wszystkich, którzy chcą wspierać nasze działania i dołączyć do naszego wpływowego, elitarnego grona przygotowaliśmy specjalną ofertę członkowską.

Kontakt w sprawie członkostwa:
Joanna Jersz Tel. 508 113 203, adres e-mail: organizacja@popon.pl.

POPON to liczne sukcesy, wiarygodność i rozpoznawalność.

ZAPRASZAMY DO CZŁONKOSTWA W POPONFacebook
LinkedIn
Skip to content