WITAMY NOWYCH CZŁONKÓW POPON

WITAMY NOWYCH CZŁONKÓW POPON

Polska Organizacja Pracodawców Osób Niepełnosprawnych to największy w Polsce związek zrzeszający i działający na rzecz przedsiębiorców zatrudniających osoby niepełnosprawne. Swoją działalność prowadzi od 1995 roku.  Członkowie POPON to ponad 600 firm, z różnych branż i różnej wielkości, które skutecznie łączą sukces w wymiarze ekonomicznym z ideą odpowiedzialności społecznej.

 

Wielobranżowa Spółdzielnia Inwalidów to firma z ponad 40-letnim doświadczeniem, która specjalizuje się w produkcji okuć tapicerskich oraz różnorodnych akcesoriów metalowych. Nasza oferta obejmuje podnośniki sprężynowe i bezsprężynowe, stelaże, zaczepy oraz zawiasy, zapewniając wysoką jakość oraz precyzję wykonania. Dodatkowo, jako część naszych kompleksowych usług, świadczymy również usługi spawania, nitowania, cięcia oraz malowania proszkowego. Dzięki naszemu zaangażowaniu, doświadczeniu oraz wysokim standardom, jesteśmy gotowi sprostać nawet najbardziej wymagającym potrzebom naszych klientów, zapewniając nie tylko produkty najwyższej jakości, lecz także profesjonalizm oraz terminowość realizowanych usług.

„Odzyskaj pełnię życia – Poznaj Naszą Nowoczesną Rehabilitację! W naszym oddziale rehabilitacji WSI stawiamy na kompleksową opiekę, wiedząc, że zdrowie i sprawność są fundamentem pełnowartościowego życia. Nasz wyspecjalizowany zespół, zajmuje się każdym pacjentem indywidualnie, proponując skuteczne metody rehabilitacji dopasowane do Twoich potrzeb. Dzięki nowoczesnemu sprzętowi oraz innowacyjnym metodom terapeutycznym, pomagamy naszym pacjentom odzyskać sprawność fizyczną, eliminować ból oraz poprawiać jakość życia. Dbamy o to, by każdy krok na drodze do zdrowia był bezpieczny, komfortowy i skuteczny. Zaufaj specjalistom, którzy połączą profesjonalizm z indywidualnym podejściem, byś mógł cieszyć się życiem bez ograniczeń.

Posiadamy również sklep medyczny, w którym troszczymy się o Twoje zdrowie. Oferujemy szeroki wybór produktów, które wspierają opiekę zdrowotną i poprawiają komfort codziennego życia. Znajdziesz u nas nie tylko suplementy diety, ale także sprzęt medyczny, wyroby ortopedyczne, środki opatrunkowe oraz kosmetyki pielęgnacyjne dla skóry wrażliwej. Nasza zaangażowana i profesjonalna obsługa służy pomocą w doborze odpowiednich produktów, aby sprostać Twoim indywidualnym potrzebom zdrowotnym. :”WSI” – troszczymy się o Ciebie, dbając o Twój komfort i dobre samopoczucie.

Kontakt:
Wielobranżowa Spółdzielnia Inwalidów, ul.  Gnieźnieńska 38 62-100 Wągrowiec
tel.: (+48) 67 26 80 900 (+48) 67 26 80 914
-mail sekretariat: sekretariat@wsi.com.pl

 

Santander Global Technology and Operations S.L. Oddział w Polsce to ponad 1400 pracowników w Gdyni, we Wrocławiu i w Warszawie. Jesteśmy częścią grupy kapitałowej banku Santander, będącego jednym z największych banków na świecie. Założony w 2008 roku oddział w Polsce realizuje wyspecjalizowane procesy operacyjne dla banków grupy Santander z Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Stanów Zjednoczonych i Polski, zapewniając ciągłe doskonalenie i optymalizację. Kim jesteśmy? Dynamiczni, zaangażowani w pracę ludzie – to właśnie my. Pracując w Santander Global Technology and Operations, pokonujemy wyzwania swoją ciężką pracą, czerpiąc satysfakcję z osiąganych rezultatów. Cenimy sobię przyjazną atmosferę oraz możliwość współpracy w zgranym zespole, gdzie realizujemy się w obszarach, które pokrywają się z naszymi pasjami i zainteresowaniami.  Dzięki pracy w tak dużej firmie, każdy z nas może znaleźć dla siebie miejsce, w którym może się rozwijać i uczyć od podstaw, jak funkcjonuje poważna instytucja finansowa oraz zobaczyć, jakie możliwości rozwoju kariery oferuje. Kogo szukamy? Niezależnie czy jesteś osobą na początku drogi zawodowej, czy też doświadczonym specjalistą, nasza Firma jest idealnym miejscem dla Ciebie!  Pomożemy Ci wdrożyć się w przyjazny sposób od podstaw i znaleźć interesującą Cię specjalizację lub też zaoferować obszar pracy dopasowany do Twojego doświadczenia.

Dane kontaktowe:
SANTANDER GLOBAL TECHNOLOGY AND OPERATIONS S.L. ODDZIAŁ W POLSCE, ul. Łużycka 6B, 81-537 Gdynia, Poland,
osoba do kontaktów: Agnieszka Peplinska Senior HR Specialist Human Resources
tel. 518 021 582,
adres e-mail: agnieszka.paulina.peplinska@gruposantander.com

 

 

Witamy serdecznie w naszym gronie!

Wszystkich nowych i wieloletnich członków POPON zapraszamy do wzajemnych kontaktów i wymiany biznesowej

Dla wszystkich, którzy chcą wspierać nasze działania i dołączyć do naszego wpływowego, elitarnego grona przygotowaliśmy specjalną ofertę członkowską.

Kontakt w sprawie członkostwa:
Joanna Jersz Tel. 508 113 203, adres e-mail: organizacja@popon.pl.

POPON to liczne sukcesy, wiarygodność i rozpoznawalność.

ZAPRASZAMY DO CZŁONKOSTWA W POPONFacebook
LinkedIn
Skip to content