WITAMY NOWYCH CZŁONKÓW POPON

WITAMY NOWYCH CZŁONKÓW POPON

Polska Organizacja Pracodawców Osób Niepełnosprawnych to największy w Polsce związek zrzeszający i działający na rzecz przedsiębiorców zatrudniających osoby niepełnosprawne. Swoją działalność prowadzi od 1995 roku.  Członkowie POPON to ponad 600 firm, z różnych branż i różnej wielkości, które skutecznie łączą sukces w wymiarze ekonomicznym z ideą odpowiedzialności społecznej.

 

ISS jest liderem w zakresie tworzenia przyjaznych miejsc pracy i kompleksowego zarządzania obiektami. We współpracy z klientami, ISS buduje zaangażowanie i wspiera dobre samopoczucie, minimalizuje negatywny wpływ na środowisko oraz chroni i utrzymuje nieruchomości, w tym m.in. biura oraz zakłady produkcyjne. Zintegrowane usługi FM świadczone przez ISS obejmują: utrzymanie czystości, obsługę techniczną, optymalizację środowiska pracy, wsparcie administracyjne i środowisko roraz usługi żywienia. Firma została założona w Kopenhadze w 1901 r. Obecnie zatrudnia ponad 350 000 pracowników i jest jednym z największych pracodawców na świecie . W Polsce ISS działa od 1995 r.. Około 2 000 pracowników, którzy każdego dnia dbają o nieruchomości i ich użytkowników na terenie całego kraju.

Naszym celem jest łączenie ludzi i miejsc, aby tworzyć lepszy świat. Z pasją dbamy o potrzeby naszych pracowników, obsługiwanych obiektów oraz naszej planety. To dla nas nie tylko wartości, lecz filozofia działania – wspieranie naszych zespołów w promowaniu takich wartości jak wspólnota, uczciwość, odpowiedzialność, przedsiębiorczość i jakość. Jednocześnie oferujemy inspirujące środowisko pracy, sprzyjające rozwojowi osobistemu i zdolności do wprowadzania pozytywnych zmian. Razem rozwijamy kulturę, która promuje zaangażowanie i współpracę.

Kontakt:
ISS Facility Services Sp. z o.o.  ul. Cybernetyki 10, 02-677 Warszawa, Poland | pl.issworld.com,
osoba do kontaktów: Beata Wojtyczka, beata.wojtyczka@pl.issworld.com; m.+48 512 172 931

 

Witamy serdecznie w naszym gronie!

Wszystkich nowych i wieloletnich członków POPON zapraszamy do wzajemnych kontaktów i wymiany biznesowej

Dla wszystkich, którzy chcą wspierać nasze działania i dołączyć do naszego wpływowego, elitarnego grona przygotowaliśmy specjalną ofertę członkowską.

Kontakt w sprawie członkostwa:
Joanna Jersz Tel. 508 113 203, adres e-mail: organizacja@popon.pl.

POPON to liczne sukcesy, wiarygodność i rozpoznawalność.

ZAPRASZAMY DO CZŁONKOSTWA W POPONFacebook
LinkedIn
Skip to content